| Nazwa produktu | Łyżka do przechylania koparki |
|---|---|
| Szerokość | 1200-1500mm |
| OEM | Dostępny |
| Stopień pochylenia | 90° (45 stopni w dowolnym kierunku) |
| Odpowiedni | Koparka 3-8 ton |
| Podanie | Koparka gąsienicowa, kopanie błota |
|---|---|
| Rodzaj | Łyżka przechylna do koparki |
| Stan | Nowy |
| Pojemność | 0,75m³ |
| Materiał | Q355B |
| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Górnictwo |
| Twardość | 48–52HRC |
| Pojemność | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Materiał | 16MN / Q355 |
|---|---|
| Podanie | dla wszystkich koparek |
| Ton maszyny | 10–25 t |
| Twardość | HRC 46-52 |
| Czas realizacji | 7-10 dni |
| Kolor | Żółty/Niebieski/Czarny/Czerwony |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 lub dostosowane |
| Rodzaj | Łyżka przechylna |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 3 miesiące |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Naprawa maszyn, Zakład produkcyjny, Energia i górnictwo, Handel detaliczny, Roboty budowlane |
| Odpowiednia koparka (tona) | 5-45 |
| aplikacji | Kopanie błota |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Nazwa produktu | Łyżka do skał o dużej wytrzymałości |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Stalowe |
| Pochodzenie | Chiny |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Materiał | Stalowe |
|---|---|
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Pochodzenie | Chiny |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
|---|---|
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Rodzaj | przechyl wiadro |