| Kolor | Niebieski/Czarny/Pomarańczowy/Szary |
|---|---|
| Podanie | Kopanie błota |
| Lokalizacja | Guangzhou, Chiny |
| Dostawa | 5-7 dni |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | stali |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Materiał | Stalowe |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
| Pochodzenie | Chiny |
| Opakowanie | Kartony, palety lub na żądanie klienta |
|---|---|
| Pojemność | 0.1-0.75 CBM |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
|---|---|
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
| Opakowanie | Kartony, palety lub na żądanie klienta |
| Materiał | Stalowe |
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
|---|---|
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Opakowanie | Kartony, palety lub na żądanie klienta |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Pojemność | 0.1-0.75 CBM |
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
|---|---|
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Opakowanie | Kartony, palety lub na żądanie klienta |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
|---|---|
| Pojemność | 0.1-0.75 CBM |
| Opakowanie | Kartony, palety lub na żądanie klienta |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Opakowanie | Kartony, palety lub na żądanie klienta |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
| Materiał | Stalowe |