| Gwarancja | 3 miesiące |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| aplikacji | dotyczy rowków, takich jak rowy fundamentowe, górnictwo kosmiczne i muł, węgiel kamienny, ładunek żw |
| Odpowiednia koparka (tona) | 7-70 |
| Port | Guangzhou / Huangpu / Nansha |
| Wielkość | Rozmiar standardowy / dostosowany |
|---|---|
| Użycie | Budowa |
| Waga | 540-6150 kg |
| Zastosowanie | wykop |
| Kształt | Muszla |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Sprzęt konwencjonalny | Wiadro z klapką |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 20000mm |
| MOQ | 1 szt |
|---|---|
| Wielkość | Rozmiar standardowy / dostosowany |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Odpowiedni | Ekskawator o masie 3-65 ton |
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| Podanie | Załadunek / rozładunek materiałów |
|---|---|
| Rodzaj | Wiadro z klapką |
| Materiał | Q460 + NM360 |
| kolor | Żądanie klienta |
| Pojemność | 0,2-5,0 CBM |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Max. Promień roboczy | 11250mm |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Kolor | Dostosowane |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Kolor | Dostosowane |