| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Kolor | Dostosowane |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Kolor | Dostosowane |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Podanie | podłącz wszystkie urządzenia czołowe koparki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Stosowanie | załaduj lub wyładuj piasek lub coś innego |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Podanie | waga |
|---|---|
| Rodzaj | Wiadro z klapką |
| Materiał | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |
| kolor | Żądanie klienta |
| Model | Koparka 5Tones-30Tones |
| Gwarancja | 6 miesiąc |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Farmy, zakład produkcyjny, energia i górnictwo, roboty budowlane |
| Odpowiednia koparka (tona) | 5-45 |
| aplikacji | kopanie dołu i ładowanie mułu, piasku, węgla i żwiru |