| Trwałość | wysoki |
|---|---|
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Szerokość cięcia | 800-1200mm |
| Pojemność | 0.25-4.3cbm |
| Rodzaj zębów | Tungsten/Głowa/Ostrze Zęby |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Wysokość cięcia | 10 mm-180 mm |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Rodzaj zębów | Tungsten/Głowa/Ostrze Zęby |
| Pojemność | 0.25-4.3cbm |
| Czas dostawy | 7-20 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 200 zestawów/zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Kanton |
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Cutting Edge | Reinforced |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavation |
| Durability | High |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Mounting System | Integrated |
| Material | High Strength Steel |
| AppliPCion | Excavation |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Mounting System | Integrated |
| Warranty | 3 Months |
|---|---|
| Capacity | 0.25-4.3cbm |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Application | Excavation |
| Teeth Type | Tungsten/Rock/Sharp Teeth |
| Podanie | Górnictwo |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Ton maszyny | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Wysokość cięcia | 10 mm-180 mm |
|---|---|
| Pojemność | 0.25-4.3cbm |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Rodzaj zębów | Tungsten/Głowa/Ostrze Zęby |
| Zastosowanie | wykop |
| Wysokość cięcia | 10 mm-180 mm |
|---|---|
| Rodzaj zębów | Tungsten/Głowa/Ostrze Zęby |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Szerokość cięcia | 800-1200mm |
| Gwarancja | 3 miesiące |