| Nazwa produktu | Szybkozłącze przechylania koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | Grabiarka o pojemności 3 ton |
| Materiał | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Średnica sworznia | niestandardowe |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze przechylania koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | Ekskawator 9 ton |
| Materiał | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Średnica sworznia | niestandardowe |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Imię | Przystawka zrywaka |
| Rodzaj | Zrywak hydrauliczny do koparek |
| kolor | Wymagany klient |
| Stan | 100% nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | podłącz wszystkie urządzenia czołowe koparki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Rodzaj | Hydrauliczne, mechaniczne |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | Wymagany klient |
| Materiał | Q345B / Q460 / Q460 + Q345B, stal |
| Rodzaj | Zgrabiarka do koparki, standard |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Zastosowanie | wykop |
|---|---|
| Pojemność | 0.25-4.3cbm |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Szerokość cięcia | 800-1200mm |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Rodzaj zębów | Tungsten/Głowa/Ostrze Zęby |
|---|---|
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Pojemność | 0.25-4.3cbm |
| Zastosowanie | wykop |
| Gwarancja | 3 miesiące |
|---|---|
| Zastosowanie | wykop |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Pojemność | 0.25-4.3cbm |
| Szerokość cięcia | 800-1200mm |
| Zastosowanie | wykop |
|---|---|
| Rodzaj zębów | Tungsten/Głowa/Ostrze Zęby |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Pojemność | 0.25-4.3cbm |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Cutting Height | 10mm-180mm |
|---|---|
| Warranty | 3 Months |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Durability | High |
| Teeth Type | Tungsten/Rock/Sharp Teeth |