| Rodzaj | Cisza / Bok / Góra |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | Soosa |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Model | SB81 |
| Rodzaj | Cisza / Bok / Góra |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | Soosa |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Model | SB40 do SB81 |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze hydrauliczne/ręczne |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Średnica sworznia | Obsługa niestandardowego rozmiaru |
| Odpowiedni model koparki | SY,PC,HD,KOT,EX |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Serwis gwarancyjny | Wsparcie online, Field maintenan |
|---|---|
| Rodzaj marketingu | Gorący produkt 2019 |
| Lokalizacja salonu wystawowego | Egipt, Kanada, Turcja, Wielka Brytania |
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Nacisk | 160-180 kg / C㎡ |
| Serwis gwarancyjny | Wsparcie online, Field maintenan |
|---|---|
| Rodzaj marketingu | Gorący produkt 2019 |
| Lokalizacja salonu wystawowego | Egipt, Kanada, Turcja, Wielka Brytania |
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Nacisk | 160-180 kg / C㎡ |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Nazwa produktu | Młot hydrauliczny |
|---|---|
| Słowo kluczowe | SB20 SB40 |
| Odpowiedni model | PCerpillr PC306 PC312 |
| Cechy | Hydrauliczny |
| Dłuto | 75-120mm |
| Pojemność wiadra | 9,0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |