| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Podanie | Koparka gąsienicowa, koparka / ładowarka, ładowarka, spychacz itp., dołączona koparka |
| Rodzaj | Części zamienne do koparek, łyżka skalna, łyżka koparki, system monitorowania rolno-leśnego, chwytak |
| Materiał | Q345B, 400 + inne marki Standardowe materiały eksploatacyjne, Q345B + NM360, stal stopowa, Q345B / N |
| OEM | Wsparcie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Podanie | Koparka gąsienicowa, koparka / ładowarka, ładowarka, spychacz itp., dołączona koparka |
| Rodzaj | Części zamienne do koparek, łyżka skalna, łyżka koparki, system monitorowania rolno-leśnego, chwytak |
| Materiał | Q345B, 400 + inne marki Standardowe materiały eksploatacyjne, Q345B + NM360, stal stopowa, Q345B / N |
| OEM | Wsparcie |
| CertifiPCion | CE/ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Słowa kluczowe | Koparka w rozmiarze mini |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny młot koparki |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Podanie | Koparka gąsienicowa, koparka / ładowarka, ładowarka, spychacz itp., dołączona koparka |
| Rodzaj | Części zamienne do koparek, łyżka skalna, łyżka koparki, system monitorowania rolno-leśnego, chwytak |
| Materiał | Q345B, 400 + inne marki Standardowe materiały eksploatacyjne, Q345B + NM360, stal stopowa, Q345B / N |
| OEM | Wsparcie |
| Rodzaj | Cisza / Bok / Góra |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | Soosa |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Model | Dłuto 140mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Podanie | Koparka gąsienicowa, koparka / ładowarka, ładowarka, spychacz itp., dołączona koparka |
| Rodzaj | Części zamienne do koparek, łyżka skalna, łyżka koparki, system monitorowania rolno-leśnego, chwytak |
| Materiał | Q345B, 400 + inne marki Standardowe materiały eksploatacyjne, Q345B + NM360, stal stopowa, Q345B / N |
| OEM | Wsparcie |
| Rodzaj | Cisza / Bok / Góra |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | Soosa |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Model | Dłuto 140mm |
| Serwis gwarancyjny | Wsparcie online, Field maintenan |
|---|---|
| Rodzaj marketingu | Gorący produkt 2019 |
| Lokalizacja salonu wystawowego | Egipt, Kanada, Turcja, Wielka Brytania |
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Nacisk | 160-180 kg / C㎡ |
| Serwis gwarancyjny | Wsparcie online, Field maintenan |
|---|---|
| Rodzaj marketingu | Gorący produkt 2019 |
| Lokalizacja salonu wystawowego | Egipt, Kanada, Turcja, Wielka Brytania |
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Nacisk | 160-180 kg / C㎡ |
| Pojemność wiadra | 9,0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |