| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Ruchomy typ | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000 ~ 3100 kg |
| Podanie | Przystawka do koparki |
|---|---|
| Materiał | Q355MN |
| Odpowiedni | Koparka 1-50t |
| Kolor | Wymagany klient |
| Pakiet | Drewniane opakowanie do pakowania |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Oem | Dostępny |
| Uszczelka | Paleta drewniana lub dostosowana |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Ruchomy typ | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000 ~ 3100 kg |
| Nazwa produktu | Łyżka do koparki |
|---|---|
| Rodzaj | Części zamienne do budowy |
| Materiał | HARDOX400/500 |
| Kolor | Wymagany klient |
| Odpowiedni | Koparka 1t-50t |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Model | Wymagany klient |
| Rodzaj | Koparka 10-50 ton |
| kolor | Żądanie klienta |
| Pakiet | Dostosowane pudełko |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000~3100kg |
| Nazwa produktu | wysięgnik koparki |
|---|---|
| Uszczelka | Standardowe pakowanie |
| Kolor | dostosowane |
| Serwis pogwarancyjny | Serwis internetowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | online |
| Nazwa produktu | Mega Rock Boom koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Odpowiednie do | 45-59ton kopator |
| OEM | Dostępne |