| Tworzywo | Q355b |
|---|---|
| Kolor | Wymagany klient |
| MOQ | 1 zestaw |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
| Pojemność wiadra | 9,0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Pojemność wiadra | 0,4 cbm |
| Nazwa produktu | Koparka z długim wysięgnikiem i ramieniem |
| Długość | Wysięgnik o długości 13-18 metrów |
| Odpowiednia koparka | 38-42ton |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Usługa | Doradztwo, projektowanie, dostosowywanie |
| Podanie | Fundament palowy |
| Materiał | Q355B / HG785 / Q690D |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Podanie | Górnictwo |
| Materiał | HD785 / Q355B |
| Nazwa produktu | Ramię teleskopowe 29 m |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 30-50 TONE Exkator |
| Materiał | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Bucket Capacity | 1.5-2m³: Customized |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Częściowe imię | Siłownik wysięgnika/ramienia/łyżki |
| Aplikacja | Koparka gąsienicowa |
| Typ | Cylinder oleju hydraulicznego |