| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Nazwa produktu | Łyżka do koparki |
|---|---|
| Odpowiedni | Koparka Komatsu |
| Podanie | Chwyć drewno |
| MOQ | 1 zestaw |
| Model | PC200 PC300 PC350 PC400 |
| Kolor | wymagania klientów |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Jakość | Wysoka gwarancja |
| Uszczelka | Standardowe pakowanie |
| Materiał | Q355 |
| Gwarancja | 6 miesiąc |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| aplikacji | Posortuj skałę i resztki z gleby |
| Odpowiednia koparka (tona) | 20–50 |
| materiał | Stal stopowa |
| Materiał | Q355B+NM400 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 ROK |
| Średnica sworznia | Obsługa niestandardowego rozmiaru |
| Odpowiedni model koparki | SY,PC,HD,KOT,EX |
| Podanie | Górnictwo, przemysł budowlany |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Farmy, warsztaty naprawy maszyn, zakład produkcyjny, energia i górnictwo, handel detaliczny, roboty |
| Odpowiednia koparka (tona) | 20–50 |
| aplikacji | Załącznik do koparki |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |