| Pojemność | 0,4-6 metrów sześciennych |
|---|---|
| Wielkość | Rozmiar standardowy / dostosowany |
| MOQ | 1 sztuk |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, konserwacja w terenie i serwis naprawczy |
| Odpowiednia koparka (tony) | 10-30 ton |
| Podanie | Gospodarstwa rolne, Energetyka i Górnictwo, Roboty budowlane |
| Materiał | Q345B/16MN |
| Materiał | 16MN / Q355 |
|---|---|
| Podanie | dla wszystkich koparek |
| Ton maszyny | 10–25 t |
| Twardość | HRC 46-52 |
| Czas realizacji | 7-10 dni |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Podanie | Załadunek / rozładunek materiałów |
|---|---|
| Rodzaj | Wiadro z klapką |
| Materiał | Q460 + NM360 |
| kolor | Żądanie klienta |
| Pojemność | 0,2-5,0 CBM |
| Podanie | Załadunek / rozładunek materiałów |
|---|---|
| Rodzaj | Wiadro z klapką |
| Materiał | Q460 + NM360 |
| kolor | Żądanie klienta |
| Pojemność | 0,2-5,0 CBM |
| Podanie | Załadunek / rozładunek materiałów |
|---|---|
| Rodzaj | Wiadro z klapką |
| Materiał | Q460 + NM360 |
| kolor | Żądanie klienta |
| Pojemność | 0,2-5,0 CBM |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Packaging | Mutton |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Color | Black/Yellow |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |