| Nazwa produktu | Standardowa łyżka do koparki |
|---|---|
| Odpowiedni | 16ton Excavator |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Q355/NM400/Hardox 450 |
| Pojemność | 0,5-0,65 m3 |
| Nazwa produktu | Standardowa łyżka do koparki |
|---|---|
| Odpowiedni | Koparka o pojemności 22 ton |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Q355/NM400/Hardox 450 |
| Pojemność | 1,0m³ |
| Nazwa produktu | Standardowa łyżka do koparki |
|---|---|
| Odpowiedni | Koparka o pojemności 22 ton |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Q355/NM400/Hardox 450 |
| Pojemność | 1,2m³ |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, konserwacja i naprawa w terenie |
| Odpowiednia koparka (tona) | 10-30 ton |
| Pojemność | 0,01-15 cbm |
| Stan | Stan, 100% nowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, konserwacja i naprawa w terenie |
| Odpowiednia koparka (tona) | 10-30 ton |
| Podanie | Koparka Hitachi PC Hyundai |
| Materiał | Q345B / 16MN |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Rodzaj | Czysty |
| kolor | Żądanie klienta |
| Szpilki | Hartowanie i Hardenibg |
| Twardość | HRC 50-53 |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Rodzaj | Czysty |
| kolor | Żądanie klienta |
| MOQ | 1 szt |
| Twardość | HRC 50-53 |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |