| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Podanie | Załadunek / rozładunek materiałów |
|---|---|
| Rodzaj | Wiadro z klapką |
| Materiał | Q460 + NM360 |
| kolor | Żądanie klienta |
| Pojemność | 0,2-5,0 CBM |
| Podanie | Załadunek / rozładunek materiałów |
|---|---|
| Rodzaj | Wiadro z klapką |
| Materiał | Q460 + NM360 |
| Lokalizacja usługi lokalnej | Stany Zjednoczone, Hiszpania, Japonia, Australia, Chile, Sri Lanka |
| Pojemność | 0,2-5,0 CBM |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Packaging | Mutton |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Color | Black/Yellow |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| Podanie | Załadunek / rozładunek materiałów |
|---|---|
| Rodzaj | Wiadro z klapką |
| Materiał | Q460 + NM360 |
| kolor | Żądanie klienta |
| Pojemność | 0,2-5,0 CBM |
| Podanie | Załadunek / rozładunek materiałów |
|---|---|
| Rodzaj | Wiadro z klapką |
| Materiał | Q460 + NM360 |
| Lokalizacja usługi lokalnej | Stany Zjednoczone, Hiszpania, Japonia, Australia, Chile, Sri Lanka |
| Pojemność | 0,2-5,0 CBM |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Waga | 1700 |
|---|---|
| Typ maszyny | Chwytak do mocowania koparki |
| Uszczelka | drewniane pudło |
| Słowo kluczowe | Zacisk na kciuk koparki |
| Materiał | Q355B |
| Nazwa produktu | Standardowa łyżka do koparki |
|---|---|
| Odpowiedni | 12ton Excavator |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Q355/NM400/Hardox 450 |
| Pojemność | 0,3-0,65 m3 |