| Nazwa produktu | Wiadro odwadniające koparki |
|---|---|
| Materiał | hardoks 400 |
| Odpowiedni | Koparka 3-5 ton |
| Kolor | Żółty |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, konserwacja w terenie i serwis naprawczy |
| Odpowiednia koparka (tony) | 13-35 ton |
| Podanie | Światło działa |
| Materiał | Q345B/16MN |
| Color | Yellow/customizable |
|---|---|
| Thumb Type | Hydraulic |
| Weight | 220-3800kg |
| Gripping Capacity | 3-70 Tons |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Jakość | Wysoka jakość |
|---|---|
| Waga | 220-3800 kg |
| Nazwa produktu | Łyżka na kciuk koparki |
| Kolor | Żółty/konfigurowalny |
| Pojemność wiadra | 0,25-4,3 metrów sześciennych |
| Ciężar roboczy | 800 KG |
|---|---|
| Pojemność wiadra | 0,58 m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Color | Yellow/customizable |
|---|---|
| Quality | High-quality |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Warranty | 1 Year |
| Gripping Capacity | 3-70 Tons |
| Nazwa | koparka zrywak drogowy |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Odpowiednia koparka | Koparka 1-8 ton |
| Grubość płyty | 50mm-120mm |
| Podanie | kopanie i załadunek hardpan |
| Nazwa produktu | Łyżka szkieletowa koparki |
|---|---|
| ZASTOSOWANIE | łyżka koparki |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online |
| Usługa po gwarancji | Wsparcie online Pomoc techniczna wideo |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |