| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Wniosek | Koparka Dołączona, kamień lub złom, chwyć drewno, metale odpadowe |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy-12 miesięcy |
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu | Klient wymagany |
| Materiał | Q345B |
| Waga | 200-1500kg |
| Pojemność wiadra | 9,0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność wiadra | 9,0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Schody ruchome, ciężkie, części do wind, do użytku na zewnątrz, do dużych obciążeń, A6/TSR |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm,600-1000mm,600/800/1000,1000mm,800mm |
| Prędkość | 0,5m/s,0,5m/s lub 0,65m/s,0,5m/s-0,75m/s,0,5m/s do windy korzeniowej |
| Nazwa produktu | Schody ruchome, części schodów ruchomych Aluminiowy stopień schodów ruchomych, cena schodów ruchomyc |
| Nazwa przedmiotu | Łańcuch schodów ruchomych, na zewnątrz schodów ruchomych, transport publiczny ciężkich schodów rucho |
| Odpowiednia koparka (tona) | 3T-50T |
|---|---|
| Podanie | rozpad gęstego, upakowanego materiału |
| Materiał | Q355B / NM360 / Hardox400 |
| Port | Guangzhou / Huangpu / Nansha |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Serwis gwarancyjny | Wsparcie online, Field maintenan |
|---|---|
| Rodzaj marketingu | Gorący produkt 2019 |
| Lokalizacja salonu wystawowego | Egipt, Kanada, Turcja, Wielka Brytania |
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Nacisk | 160-180 kg / C㎡ |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Podanie | Górnictwo |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Ton maszyny | 6-55T |
| standardowa łyżka | 0,6 m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |