| Po sprzedaży usługi świadczone | Instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
|---|---|
| aplikacji | pogłębianie rzek, budowa portów, budowa metra, wykopy pod budowę. itp. |
| materiał | Q355B / HG785 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Kolor | Na życzenie klienta |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Koparka |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Rodzaj | Hydrauliczny |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Stan | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | 20M ramię teleskopiczne koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 30-50 TONE Exkator |
| Materiał | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Pojemność wiadra | 1.5-2m³: dostosowany |
| Nazwa produktu | 27M Koparki teleskopowe |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 30-50 TONE Exkator |
| Materiał | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Pojemność wiadra | 1.5-2m³: dostosowany |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Podanie | Górnictwo |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Ton maszyny | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |