| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | Schody ruchome, ciężkie, części do wind, do użytku na zewnątrz, do dużych obciążeń, A6/TSR |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm,600-1000mm,600/800/1000,1000mm,800mm |
| Prędkość | 0,5m/s,0,5m/s lub 0,65m/s,0,5m/s-0,75m/s,0,5m/s do windy korzeniowej |
| Nazwa produktu | Schody ruchome, części schodów ruchomych Aluminiowy stopień schodów ruchomych, cena schodów ruchomyc |
| Nazwa przedmiotu | Łańcuch schodów ruchomych, na zewnątrz schodów ruchomych, transport publiczny ciężkich schodów rucho |
| Odpowiednia koparka | 38-42ton |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Usługa | Doradztwo, projektowanie, dostosowywanie |
| Podanie | Fundament palowy |
| Materiał | Q355B / HG785 / Q690D |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Pojemność | 0.25-4.3cbm |
|---|---|
| Wysokość cięcia | 10 mm-180 mm |
| Zastosowanie | wykop |
| Szerokość cięcia | 800-1200mm |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| kolor | Dostosowane |