| Nazwa produktu | Szybkozłącze do koparki |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Huitong |
| Rodzaj | Wykorzystanie w wykopalniach |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Zastosowanie | Koparka |
|---|---|
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Materiał | NM400 |
|---|---|
| Odpowiedni | Koparka EC240B |
| Rodzaj | Ciężkie |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | Koparka |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Materiał | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Oem | Do dyspozycji |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Kod Hs | 84314100 |
| Materiał | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Podanie | Koparka 1-30t |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | online |
| Waga | 200-4500 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pakiet | Standardowe opakowanie |
| Nazwa produktu | Rozpruwacz do pni koparki |
|---|---|
| Kolor | żółty |
| gwarancja | 1 rok |
| Pakiet | Karton |
| Zastosowanie | Koparka |