| Rodzaj | Schody ruchome, ciężkie, części do wind, do użytku na zewnątrz, do dużych obciążeń, A6/TSR |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm,600-1000mm,600/800/1000,1000mm,800mm |
| Prędkość | 0,5m/s,0,5m/s lub 0,65m/s,0,5m/s-0,75m/s,0,5m/s do windy korzeniowej |
| Nazwa produktu | Schody ruchome, części schodów ruchomych Aluminiowy stopień schodów ruchomych, cena schodów ruchomyc |
| Nazwa przedmiotu | Łańcuch schodów ruchomych, na zewnątrz schodów ruchomych, transport publiczny ciężkich schodów rucho |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Kolor | Dostosowane |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Nazwa produktu | Łyżka do skał o dużej wytrzymałości |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Oem | Dostępny |
| Uszczelka | Paleta drewniana lub dostosowana |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Rodzaj | osprzęt koparki |
| Nazwa produktu | łyżka do ciężkich prac koparki |
| Materiał | hardoks 400 |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Kolor | Dostosowane |
| Rodzaj | Załączniki do koparek |
| Ruchomy typ | Koparka gąsienicowa |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |