| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
|---|---|
| Certyfikat | ISO9001,ce |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Materiał | Q355B |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Tworzywo | Q355b |
|---|---|
| Kolor | Wymagany klient |
| MOQ | 1 zestaw |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
| Certyfikat | ISO9001,ce |
|---|---|
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Waga | 300 kg |
| Waga | 220-650 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
|---|---|
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Waga | 220-650 kg |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Certyfikat | ISO9001,ce |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
|---|---|
| Materiał | Q355B |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Certyfikat | ISO9001,ce |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Waga | 220-650 kg |
| Certyfikat | ISO9001,ce |
|---|---|
| Materiał | Q355B |
| Waga | 300 kg |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |