| Nazwa produktu | Wysięgnik koparki o dużym zasięgu |
|---|---|
| Zastosowanie | Maszyneria konstrukcyjna |
| Długość | 10-30 metrów |
| Osiągnięcie | Przedłużona długość i większa wytrzymałość |
| Funkcja | Usuwanie mułu, rozbiórki, prace górnicze, pogłębianie |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Odpowiednia koparka | 38-42ton |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Usługa | Doradztwo, projektowanie, dostosowywanie |
| Podanie | Fundament palowy |
| Materiał | Q355B / HG785 / Q690D |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Usługa | Doradztwo, projektowanie, dostosowywanie |
| Podanie | Fundament palowy |
| Materiał | Q355B / HG785 / Q690D |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Częściowe imię | Siłownik wysięgnika/ramienia/łyżki |
| Rodzaj | Siłownik oleju hydraulicznego |
| Materiał | Q345B+Q460D |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |