| Nazwa produktu | Wysięgnik standardowy do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiednie do | koparka 6 ton |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| OEM | Dostępne |
| Nazwa produktu | Wysięgnik standardowy do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiednie do | 10ton kopator |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| OEM | Dostępne |
| Nazwa produktu | Wysięgnik standardowy do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiednie do | 25ton kopator |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Waga | 3500 kg |
| Nazwa produktu | Wysięgnik standardowy do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiednie do | 30tonowa koparka |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Waga | 3850 kg |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000~3100kg |
| Odpowiednia koparka | 38-42ton |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Usługa | Doradztwo, projektowanie, dostosowywanie |
| Podanie | Fundament palowy |
| Materiał | Q355B / HG785 / Q690D |
| Odpowiednia koparka | 38-42ton |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Usługa | Doradztwo, projektowanie, dostosowywanie |
| Podanie | Fundament palowy |
| Materiał | Q355B / HG785 / Q690D |
| Nazwa produktu | 26M Exkawator teleskopowy |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 30-50 TONE Exkator |
| Materiał | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Pojemność wiadra | 1.5-2m³: dostosowany |
| Osiągnięcie | Przedłużona długość i większa wytrzymałość |
|---|---|
| Zastosowanie | Maszyneria konstrukcyjna |
| Funkcja | Usuwanie mułu, rozbiórki, prace górnicze, pogłębianie |
| Kolor | Żółty |
| Certyfikaty | ISO 9001 |
| Certyfikaty | ISO 9001 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wysięgnik koparki o dużym zasięgu |
| Osiągnięcie | Przedłużona długość i większa wytrzymałość |
| Kolor | Żółty |
| Zastosowanie | Maszyneria konstrukcyjna |