| Nazwa produktu | Boom skalny bez licytacji |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Odpowiednie do | 35-50ton kopator |
| OEM | Available |
| Podanie | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| break | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Obowiązujące branże | Maszyny, prace budowlane |
| OEM | Dostępny |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Funkcja | Wysoka wydajność |
| Rodzaj | Części ciężkiego sprzętu |
| kolor | Żądanie klienta |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q355B |
| Podanie | podłącz wszystkie urządzenia czołowe koparki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| certyfikaty | ISO 9001 |
|---|---|
| OEM | Przystępne. |
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| Warunki | Nowy. |
| Nazwa produktu | Wysięgnik i ramię koparki |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Nazwa produktu | Koparka Pomarańczowa Chwytak |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |