| Nazwa produktu | Szybkozłącze przechylania koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | Koparka 20 ton |
| Materiał | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Średnica sworznia | niestandardowe |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze przechylania koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 30tonowa koparka |
| Materiał | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Średnica sworznia | niestandardowe |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze przechylania koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 2ton Excavator |
| Materiał | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Średnica sworznia | niestandardowe |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Szybkozłącze |
|---|---|
| Podanie | Górnictwo |
| Materiał | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| MOQ | 1 szt |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | podłącz wszystkie urządzenia czołowe koparki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Rodzaj | Hydrauliczne, mechaniczne |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze hydrauliczne/ręczne |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Średnica sworznia | Obsługa niestandardowego rozmiaru |
| Odpowiedni model koparki | SY,PC,HD,KOT,EX |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze hydrauliczne/ręczne |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Średnica sworznia | Obsługa niestandardowego rozmiaru |
| Odpowiedni model koparki | SY,PC,HD,KOT,EX |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |