| Gwarancja | 6 miesięcy-12 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | NM360/400 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Waga | 890kg-4200kg |
| Nazwa produktu | Rozdrabniacz do betonu, hydrauliczny sprzęt do rozbiórki betonu Multi Processor Pulverizer |
| Gwarancja | 6 miesięcy-12 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | NM360/400 |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Waga | 890kgs-4200kgs |
| Nazwa produktu | rozdrabniacz do betonu, hydrauliczny sprzęt do rozbiórki betonu Rozdrabniacz wieloprocesorowy |
| Gwarancja | 6 miesięcy-12 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | NM360/400 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Waga | 890kg-4200kg |
| Nazwa produktu | Rozdrabniacz do betonu, hydrauliczny sprzęt do rozbiórki betonu Multi Processor Pulverizer |
| Nazwa produktu | Rozdrabniacz do betonu, hydrauliczny sprzęt do rozbiórki betonu Multi Processor Pulverizer, hydrauli |
|---|---|
| Rodzaj | Hydrauliczny, Pulverizer, Heavy duty |
| Stan | 100% nowy |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Klient wymagany |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny sprzęt do rozbiórki betonu Multi Processor Pulverizer |
|---|---|
| Rodzaj | Hydrauliczny, Rozdrabniacz |
| Stan | Całkiem nowy |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Wymagany żółty klient |
| Gwarancja | 6 miesiąc |
|---|---|
| aplikacji | burzenie budynków, czyszczenie szczotki i podnoszenie ciężkich przedmiotów, |
| typu | Hydrauliczny |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online przez cały okres użytkowania produktu |
| Gwarancja | 6 miesięcy-12 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | NM360/400 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Waga | 890kg-4200kg |
| Nazwa produktu | Rozdrabniacz do betonu, hydrauliczny sprzęt do rozbiórki betonu Multi Processor Pulverizer |
| Gwarancja | 6 miesięcy-12 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | NM360/400 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Waga | 890kg-4200kg |
| Nazwa produktu | Rozdrabniacz do betonu, hydrauliczny sprzęt do rozbiórki betonu Multi Processor Pulverizer |