| Wysokość cięcia | 10 mm-180 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Aplikacja | wykopaliska |
| Tworzywo | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Rodzaj zębów | Tungsten/Głowa/Ostrze Zęby |
| stan | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Materiał | Q345B+Q460D |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Praca | 24 godziny online |
| Uszczelka | Standardowe pakowanie |
| Jakość | Wysoka gwarancja |
| Typ | 2,5 ~ 30 ton |
|---|---|
| Uszczelka | paleta drewniana |
| Presja pracy | 120-180kg/cm2 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis maszyn za granicą |
| Odpowiedni | 5-120T |
| Tworzywo | Q355b |
|---|---|
| Kolor | Wymagany klient |
| MOQ | 1 zestaw |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
| Tworzywo | Q355b |
|---|---|
| Kolor | Wymagany klient |
| MOQ | 1 zestaw |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
| Podanie | Załadunek / rozładunek materiałów |
|---|---|
| Rodzaj | Wiadro z klapką |
| Materiał | Q460 + NM360 |
| kolor | Żądanie klienta |
| Pojemność | 0,2-5,0 CBM |
| Rodzaj | Schody ruchome, ciężkie, części do wind, do użytku na zewnątrz, do dużych obciążeń, A6/TSR |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm,600-1000mm,600/800/1000,1000mm,800mm |
| Prędkość | 0,5m/s,0,5m/s lub 0,65m/s,0,5m/s-0,75m/s,0,5m/s do windy korzeniowej |
| Nazwa produktu | Schody ruchome, części schodów ruchomych Aluminiowy stopień schodów ruchomych, cena schodów ruchomyc |
| Nazwa przedmiotu | Łańcuch schodów ruchomych, na zewnątrz schodów ruchomych, transport publiczny ciężkich schodów rucho |
| Nazwa produktu | Wysięgnik o dużym zasięgu koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 ZESTAW |
| Odpowiedni | Koparka 25-38 ton |
| Tworzywo | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Przeciwwaga | 2ton |
| Nazwa produktu | Wysięgnik o dużym zasięgu koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 ZESTAW |
| Odpowiedni | Koparka 40-55 ton |
| Tworzywo | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Przeciwwaga | 2-5 ton |