| Nazwa produktu | Wysięgnik standardowy do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiednie do | Koparka 20 ton |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Waga | 2700 kg |
| Podanie | Załącznik do koparki |
|---|---|
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Odpowiednia koparka | 20-40 ton |
| Długość | 8-11 M. |
| Nazwa produktu | Wysięgnik standardowy do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiednie do | Koparka o pojemności 22 ton |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Waga | 3100 kg |
| Nazwa produktu | Wysięgnik standardowy do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiednie do | 23 TON EXAVator |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Waga | 3100 kg |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Model | Wymagany klient |
| Rodzaj | Koparka 10-50 ton |
| kolor | Żądanie klienta |
| Pakiet | Dostosowane pudełko |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Częściowe imię | Koparki Boom Dipper Arm |
| Podanie | Koparka gąsienicowa |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Nazwa produktu | Wysięgnik o dużym zasięgu koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 23-34ton Exkawator |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Przeciwwaga | 1-3ton |
| Odpowiednia koparka | 38-42ton |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Usługa | Doradztwo, projektowanie, dostosowywanie |
| Podanie | Fundament palowy |
| Materiał | Q355B / HG785 / Q690D |
| Nazwa produktu | Rock Boom i ramię |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Żądanie klienta |
| MOQ | 1 zestaw |