| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | Ramię teleskopowe 29 m |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 30-50 TONE Exkator |
| Materiał | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Bucket Capacity | 1.5-2m³: Customized |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | 16M Ramię teleskopiczne koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 zestaw |
| Odpowiedni | 20-22ton kopator |
| Tworzywo | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Pojemność łyżki | 0,4 m3: dostosowany |
| Nazwa produktu | 28M Exkawator teleskopowy |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 30-50 TONE Exkator |
| Materiał | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Pojemność wiadra | 1.5-2m³: dostosowany |
| Nazwa produktu | 30M Ramię teleskopiczne koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 30-50 TONE Exkator |
| Materiał | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Pojemność wiadra | 1.5-2m³: dostosowany |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Warunki | Nowy. |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Funkcja | Kopanie / rozbijanie / przenoszenie twardej gliny / łupków / skał pogodowych / bloków marmuru |
| Nazwa produktu | Wysięgnik i ramię koparki |
| Podanie | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| break | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Rodzaj | Części do koparek |
| MOQ | 1 szt |