| Podanie | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| break | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Obowiązujące branże | Maszyny, prace budowlane |
| OEM | Dostępny |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Podanie | Koparka gąsienicowa |
| Rodzaj | hydrauliczny |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Podanie | Koparka gąsienicowa |
| Rodzaj | hydrauliczny |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Gwarancja | 6 miesiąc |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| aplikacji | pogłębianie rzek, budowa portów, budowa metra, wykopy pod budowę. itp. |
| materiał | Q355B / HG785 / Q690D |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Gwarancja | 6 miesiąc |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Odpowiednia koparka (tona) | 25–60 T. |
| aplikacji | Rozbiórka budynków, pogłębianie rzek, fundamenty drogowe, projekt budowy tam i elektrowni itp. |
| typu | Heavy Duty |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Funkcja | Wysoka wydajność |
| Rodzaj | Części ciężkiego sprzętu |
| Jakość | 100% testowane |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Funkcja | Wysoka wydajność |
| Rodzaj | Części ciężkiego sprzętu |
| Jakość | 100% testowane |
| Gwarancja | 1 rok |