| materiał | Stali stopowej |
|---|---|
| Kolor | Na podstawie twojej maszyny |
| aplikacji | czyszczenie rowów i nachylenie terenu. |
| Delievery | Morze |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Nazwa produktu | Łyżka do przechylania koparki |
| Waga | 680 kg-3800 kg |
| Kolor | Niebieski/Czarny/Pomarańczowy/Szary |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Nazwa produktu | Łyżka do przechylania koparki |
| Waga | 680 kg-3800 kg |
| Odpowiedni | Koparka skrzynkowa |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Łyżka do przechylania koparki |
| Szerokość | 1800mm |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Q345/460+NM400 |
| Rodzaj | łyżka do skarpowania |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Podanie | łyżka koparki |
|---|---|
| Nazwa produktu | Łyżka GP do koparki |
| Odpowiedni | Koparka 12-120t |
| Materiał | Q355B |
| Minimalne zamówienie | 1 zestaw |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q355B |
| Podanie | podłącz wszystkie urządzenia czołowe koparki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | Wymagany klient |
| Materiał | Q345B / Q460 / Q460 + Q345B, stal |
| Rodzaj | Zgrabiarka do koparki, standard |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Stosowanie | Zamiatanie dróg |
|---|---|
| Typ maszyny | Narzędzia do mocowania koparki |
| Odpowiedni | Koparka 1,5-3 ton |
| Aplikacja | Maszyneria konstrukcyjna |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Nazwa produktu | Łyżka przechylna do koparki |
| Rodzaj | Łyżka do koparki |
| Serwis pogwarancyjny | Pomoc techniczna wideo online |