| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Podanie | Koparka gąsienicowa |
| Rodzaj | hydrauliczny |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | wysięgnik do wyburzeń koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 25ton kopator |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Długość | 16m; Dostosowane |
| Nazwa produktu | wysięgnik do wyburzeń koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 30tonowa koparka |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Długość | 18m; Dostosowane |
| Nazwa produktu | wysięgnik do wyburzeń koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 35 TON EKAGRAVER |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Długość | 20m; Dostosowane |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Nazwa produktu | Rozbiórka ramienia o dużym zasięgu |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 zestaw |
| Kolor | dostosowane |
| CertifiPCion | ISO 9001 |
| OEM | Do przyjęcia |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Model maszyny | komatsu/kobelco/hitachi/gąsienica/hyundai/Volvo |
| Materiał | Q355B |
| Długość | 1-24m |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | Rozbiórka ramienia o dużym zasięgu |
|---|---|
| Pakiet | Standardowe opakowanie |
| Marka koparki | Dowolna marka |
| Aplikacja | Maszyneria konstrukcyjna |
| CertifiPCion | ISO 9001 |