| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Odpowiedni | 3-6ton kopator |
| Materiał | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Długość | niestandardowe |
| OEM | Dostępne |
| Tworzywo | Q355b |
|---|---|
| Kolor | Wymagany klient |
| MOQ | 1 zestaw |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | Wymagany klient |
| Materiał | Q345B / Q460 / Q460 + Q345B, stal |
| Rodzaj | Zgrabiarka do koparki, standard |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Aplikacja | Przystawka do koparki |
|---|---|
| Rodzaj | Koparka skarpowa |
| Model | koparka komatsu/doosan/Hitachi/gąsienica itp. |
| Pojemność | 0,2-1,8m³ |
| Materiał | Q355B |
| Typ maszyny | Narzędzia do mocowania koparki |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Typ maszyny | Narzędzia do mocowania koparki |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Żądanie klienta |