| Stosowanie | Zamiatanie dróg |
|---|---|
| Typ maszyny | Narzędzia do mocowania koparki |
| Odpowiedni | Koparka 1,5-3 ton |
| Aplikacja | Maszyneria konstrukcyjna |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | Koparka |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Aplikacja | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Częściowe imię | Siłownik wysięgnika/ramienia/łyżki |
| Model maszyny | Komatsu PC Hitachi Volve Doosan |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Dostosowane |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Model maszyny | komatsu/kobelco/hitachi/gąsienica/hyundai/Volvo |
| Materiał | Q355B |
| Długość | 1-24m |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Aplikacja | Wysięgnik koparki |
|---|---|
| Model maszyny | gąsienica/hyundai/Volvo |
| Materiał | Q355 |
| Długość | 2-24m |
| Kolor | Żółty lub prośba klienta |
| Nazwa produktu | Chwytak ręczny |
|---|---|
| Rodzaj | Koparka mechaniczna |
| Materiały | Q355B |
| Podanie | Chwytanie kamieni, drewna, plonów |
| Usługa OEM | dostępny |
| Nazwa produktu | Chwytak ręczny |
|---|---|
| Rodzaj | Koparka mechaniczna |
| Materiały | Q355B |
| Podanie | Chwytanie kamieni, drewna, plonów |
| Usługa OEM | Dostępny |
| Nazwa produktu | Chwytak ręczny |
|---|---|
| Rodzaj | Koparka mechaniczna |
| Materiały | Q355B |
| Podanie | Chwytanie kamieni, drewna, plonów |
| Usługa OEM | Dostępny |
| Kolor | Czarno żółty |
|---|---|
| Waga | 220-1150 kg |
| Zastosowanie | Wykop, załadunek, kopanie |
| Cechy | Wysoka wytrzymałość, trwałe |
| Opakowanie | Baranina |
| Materiał | Q355 + materiał odporny na zużycie |
|---|---|
| Kolor | Zgodnie z wymaganiami |
| Wagi | 1-15 ton |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Pakiet | Pakiet standardowy/Jako twój wymagany |