| Rodzaj | Szybkozłącze |
|---|---|
| Podanie | Osprzęt do szybkiej konwersji do koparek |
| Materiał | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| funkcje | Podwójny system bezpieczeństwa |
| Materiał | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Podanie | Koparka 1-30t |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Szybkozłącze |
|---|---|
| Podanie | Osprzęt do szybkiej konwersji do koparek |
| Materiał | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| funkcje | Podwójny system bezpieczeństwa |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Czerwony lub dostosowany |
| Rodzaj | osprzęt koparki |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Nazwa produktu | wysięgnik do wyburzeń koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 25ton kopator |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Długość | 16m; Dostosowane |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze przechylania koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | Ekskawator 9 ton |
| Materiał | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Średnica sworznia | niestandardowe |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Szybkozłącze |
|---|---|
| Podanie | Osprzęt do szybkiej konwersji do koparek |
| Materiał | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| funkcje | Podwójny system bezpieczeństwa |