| Warunek | Nowy |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online przez cały okres użytkowania produktu |
| aplikacji | wykarczowanie |
| materiał | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Ilość | 1 zestaw |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Typ | Szybki zaczep |
| Rozmiar | 1020x400x400mm / Możliwość dostosowania |
| Pakiet | Drewniana skrzynka |
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
|---|---|
| Rodzaj mocy | Hydrauliczny lub Mannul |
| MOQ | 1 sztuk |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Odpowiedni | Koparka 1-60 ton |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze do koparki |
|---|---|
| Odpowiedni | Koparka 1-60 ton |
| Rodzaj mocy | Hydrauliczny lub Mannul |
| Materiał | Q355B |
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze do koparki |
|---|---|
| Ilość | 1 zestaw |
| Aplikacja | Koparka |
| Kolor | Żółty |
| Rozmiar | 1020x400x400mm / Możliwość dostosowania |
| Odpowiedni | Koparka 1-60 ton |
|---|---|
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| Materiał | Q355B |
| Rodzaj mocy | Hydrauliczny lub Mannul |
| Rodzaj | Szybki zaczep |
| Key Words | Hydraulic Quick Hitch |
|---|---|
| Production Period | 7 day |
| Efficient | very convenient |
| Suitable | 1-3Ton Excavator |
| Key Word | Attachments Quick Change |
| Usługa | Wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Koparka | Dowolna marka |
| System | System hydrauliczny/ręczny |
| Waga | 60-100kg |
| Opakowanie | Standardowe pakowanie |
| Rodzaj | Szybki zaczep |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Odpowiedni | Koparka 1-60 ton |
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| Materiał | Q355B |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
|---|---|
| Jakość | WYSOKA JAKOŚĆ |
| Pakiet | Standardowe opakowanie |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| MATERIAŁ | Q355B |