| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q355B |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Rodzaj | Hydrauliczny |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze do koparki |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Huitong |
| Rodzaj | Wykorzystanie w wykopalniach |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| materiał | Q355B / QA60D |
|---|---|
| aplikacji | Łatwiejsze przełączanie między różnymi załącznikami |
| pakowania | Standardowe pudełko woden |
| MOQ | 1 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Rodzaj | Szybki zaczep |
| Rodzaj mocy | Hydrauliczny lub Mannul |
| Rodzaj | Szybki zaczep |
|---|---|
| Rodzaj mocy | Hydrauliczny lub Mannul |
| Odpowiedni | Koparka 1-60 ton |
| Materiał | Q355B |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze do koparki |
| Suitable | 1-60Ton Excavator |
|---|---|
| Condition | New |
| Power type | Hydraulic Or Mannul |
| Rodzaj | Szybki zaczep |
| Application | Excavator Attachments |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Rozmiar | 1020x400x400mm / Możliwość dostosowania |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Stal |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze do koparki |
| Odpowiedni | Koparka 1-60 ton |
|---|---|
| Condition | New |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| MOQ | 1 Pcs |
| Material | Q355B |
| OEM | Dostępny |
|---|---|
| Uszczelka | Paleta drewniana lub dostosowana |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| Szerokość | 1200 mm ~ 2400 mm (4 stopy-8 stóp) |
| Kod HS | 84314100 |