| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Typ | Na zewnątrz Wytrzymałe |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Aplikacja | Transport publiczny, metro, lotnisko, centrum handlowe. |
| Tworzywo | metal |
| Rodzaj | Szybki zaczep |
|---|---|
| Material | Q355B |
| Rodzaj mocy | Hydrauliczny lub Mannul |
| Application | Excavator Attachments |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze do koparki |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Rodzaj | Szybki zaczep |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj mocy | Hydrauliczny lub Mannul |
| Kolor | Żółty/Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie | Koparka |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| nazwisko | Łyżka do kamieni koparki |
|---|---|
| Zastosowanie | Koparka |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Aplikacja | Koparka |
| Kolor | Żółty/Czarny |
| nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Aplikacja | Koparka |
| nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Zęby | Zęby o wysokiej wytrzymałości |
| Kolor | Żółty/Czarny |
| Zastosowanie | Koparka |
|---|---|
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Warunki | 100% nowy |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | online |
| pakiet | Standardowe opakowanie |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| Materiał | Stali stopowych |