| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Energia i górnictwo, prace budowlane |
| Max. Promień roboczy | 11250mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Sprzęt konwencjonalny | Wiadro z klapką |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Częściowe imię | Siłownik wysięgnika/ramienia/łyżki |
| Aplikacja | Koparka gąsienicowa |
| typ | ramię i wysięgnik koparki o długim zasięgu |
| Nazwa produktu | wysięgnik koparki |
|---|---|
| Uszczelka | Standardowe pakowanie |
| Kolor | dostosowane |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Serwis pogwarancyjny | Serwis internetowy |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Nazwa produktu | wysięgnik koparki |
|---|---|
| Uszczelka | Standardowe pakowanie |
| Kolor | dostosowane |
| Serwis pogwarancyjny | Serwis internetowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | online |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Rodzaj | Części przednie koparki |
| Model maszyny | Komatsu PC Hitachi Volve Doosan |
| Materiał | Q355B |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Max. Promień roboczy | 11250mm |