| Warunek | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| aplikacji | łupek łupkowy, zwietrzała skała, zamarznięta ziemia. itp. |
| materiał | Q355B / HG785 / Q690D |
| Maximum Length | 18 |
|---|---|
| Maximum Load Capacity | 10 Tons |
| Excavator Model | Kobelco SK480 |
| Max Cut Depth | 16700 Mm |
| Quality | High Guarantee |
| Nazwa produktu | 27M Koparki teleskopowe |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 30-50 TONE Exkator |
| Materiał | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Pojemność wiadra | 1.5-2m³: dostosowany |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Stan | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Częściowe imię | Siłownik wysięgnika/ramienia/łyżki |
| Rodzaj | Siłownik oleju hydraulicznego |
| Materiał | Q345B+Q460D |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Sprzęt konwencjonalny | Wiadro z klapką |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 20000mm |
| Podanie | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| break | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Obowiązujące branże | Maszyny, prace budowlane |
| OEM | Dostępny |
| Podanie | 40-100 ton Koparka |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Rodzaj | Części do koparek |
| Stan | 100% nowy |
| Podanie | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| break | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Rodzaj | Części do koparek |
| MOQ | 1 szt |