| Aplikacja | Kopanie błota, oczyszczanie terenu i przygotowanie terenu, koparka |
|---|---|
| Rodzaj | Zgrabiarka do koparki |
| Stan | 100% nowy |
| Materiał | Q355b+NM400 |
| Rozmiar | Standardowy rozmiar lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Typ | Na zewnątrz Wytrzymałe |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Aplikacja | Transport publiczny, metro, lotnisko, centrum handlowe. |
| Tworzywo | metal |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | Wymagany klient |
| Materiał | Q345B / Q460 / Q460 + Q345B, stal |
| Rodzaj | Zgrabiarka do koparki, standard |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Kształt | Standardowy kształt |
|---|---|
| Wykorzystanie | wykop |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Waga | 200-4000 kg |
| Warunek | Nowy nowy |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online przez cały okres użytkowania produktu |
| Odpowiednia koparka (tona) | 7-70 |
| Serwis gwarancyjny | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| materiał | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |