| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | Ładowanie / rozładowywanie materiałów, ładowanie dziennika |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rodzaj | Obrotowy i nieobrotowy, typ obrotowy lub typ stały |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Rodzaj | Obrotowy i nieobrotowy |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | Ładowanie / rozładowywanie materiałów, ładowanie dziennika |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rodzaj | Obrotowy i nieobrotowy, typ obrotowy lub typ stały |
| Podanie | Załadunek / rozładunek materiałów |
|---|---|
| Rodzaj | Wiadro z klapką |
| Materiał | Q460 + NM360 |
| kolor | Żądanie klienta |
| Pojemność | 0,2-5,0 CBM |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Sprzęt konwencjonalny | Wiadro z klapką |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Podanie | Załadunek / rozładunek materiałów |
|---|---|
| Rodzaj | Wiadro z klapką |
| Materiał | Q460 + NM360 |
| kolor | Żądanie klienta |
| Pojemność | 0,2-5,0 CBM |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Max. Promień roboczy | 11250mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |