| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Q345B |
| Podanie | Koparka gąsienicowa |
| Częściowe imię | Siłownik wysięgnika/ramienia/łyżki |
| Stan | Nowy |
| Podanie | Załącznik do koparki |
|---|---|
| break | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Rodzaj | Części do koparek |
| MOQ | 1 szt |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| break | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Rodzaj | Części do koparek |
| MOQ | 1 szt |
| Podanie | Załącznik do koparki |
|---|---|
| break | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Rodzaj | Części do koparek |
| MOQ | 1 szt |
| Podanie | Załącznik do koparki |
|---|---|
| break | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Rodzaj | Części do koparek |
| MOQ | 1 szt |
| Nazwa produktu | Wysięgnik standardowy do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiednie do | 12ton Excavator |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Waga | 2150 kg |
| Nazwa produktu | Wysięgnik standardowy do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiednie do | Koparka 20 ton |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Waga | 2700 kg |
| Nazwa produktu | Wysięgnik standardowy do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiednie do | Koparka o pojemności 22 ton |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Waga | 3100 kg |
| Nazwa produktu | Wysięgnik standardowy do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiednie do | 23 TON EXAVator |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Waga | 3100 kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |