| Nazwa produktu | Rozpruwacz koparki |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Pakiet | Standardowe opakowanie |
| Kolor | Zindywidualizowany |
| OEM | Do przyjęcia |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Energia i górnictwo, prace budowlane |
| Max. Promień roboczy | 11250mm |
| Kolor | zależy od twoich żądań |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Materiał | Q345B |
| Aplikacja | Koparka |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Ruchomy typ | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000 ~ 3100 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Ruchomy typ | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000 ~ 3100 kg |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Podanie | Koparka gąsienicowa |
| Rodzaj | hydrauliczny |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Product name | HUITONG Hot Selling Lawn Mower Digger Flail Mower Excavator Attachment Brush Cutter for 2-20 Ton Excavator |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Huitong |
| Type | Excavator Applicaiton |
| Warranty | 6 months |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Nazwa produktu | Rozpruwacz koparki |
|---|---|
| Aplikacja | Części zamienne do koparek |
| Rozmiar | Dostosowane |
| OEM | Do przyjęcia |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Materiał | Q345B |
| Podanie | Koparka |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
| Rodzaj | Szybkozłącze |
|---|---|
| Podanie | Osprzęt do szybkiej konwersji do koparek |
| Materiał | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| funkcje | Podwójny system bezpieczeństwa |