| Rodzaj | Pudełko/bok/góra |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Przedmiot | Młot hydrauliczny |
| Oem | Dostępny |
| Serwis gwarancyjny | Wsparcie online, Field maintenan |
|---|---|
| Rodzaj marketingu | Gorący produkt 2019 |
| Lokalizacja salonu wystawowego | Egipt, Kanada, Turcja, Wielka Brytania |
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Nacisk | 160-180 kg / C㎡ |
| Serwis gwarancyjny | Wsparcie online, Field maintenan |
|---|---|
| Rodzaj marketingu | Gorący produkt 2019 |
| Lokalizacja salonu wystawowego | Egipt, Kanada, Turcja, Wielka Brytania |
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Nacisk | 160-180 kg / C㎡ |
| Nazwa produktu | Młot hydrauliczny |
|---|---|
| Stan | 100% nowy |
| Kolor | żółty |
| Materiał | Q355B/Q690 |
| Maksymalna głębokość kopania | 165 mm |
| Rodzaj | Cisza / Bok / Góra |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | Soosa |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Model | Dłuto 140mm |
| Pojemność wiadra | 9,0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny młot udarowy |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Huitong |
| Rodzaj | Wykorzystanie w wykopalniach |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Rodzaj | Cisza |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | HITACHI |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Model | HMB1400 |
| Stan | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| Waga | 200-4500 kg |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | online |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |