| Waga | 380-2250 kg |
|---|---|
| Rozmiar | Mały średni duży |
| Trwałość | Wysoki |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Rozmiar | Mały średni duży |
|---|---|
| Jakość | Wysoka jakość |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa | Chwyt za skórkę pomarańczową |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Rozmiar | Mały średni duży |
|---|---|
| Waga | 380-2250 kg |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa | Chwyt za skórkę pomarańczową |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Nazwa | Chwyt za skórkę pomarańczową |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rozmiar | Mały średni duży |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
|---|---|
| Waga | 380-2250 kg |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rozmiar | Mały średni duży |
| nazwa | Chwyt za skórkę pomarańczową |
|---|---|
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Trwałość | Wysoki |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Rodzaj | Obracanie |
|---|---|
| Podanie | Koparka |
| kolor | Żądanie klienta |
| Słowo kluczowe | rock Processor |
| MOQ | 1 szt |
| Kolor | Wymagany klient |
|---|---|
| Materiał | Q345B,NM360/400,HARDOX450/500 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Podanie | Szeroko stosowany w portach |
| Waga | 1800 kg |
| Rodzaj | Obracanie |
|---|---|
| Podanie | Koparka |
| kolor | Żądanie klienta |
| Słowo kluczowe | rock Processor |
| Słowa kluczowe | Chwytak mechaniczny do koparki |
| Rodzaj | Obracanie |
|---|---|
| Podanie | Koparka |
| kolor | Żądanie klienta |
| Słowo kluczowe | rock Processor |
| MOQ | 1 szt |