| CertifiPCe | ISO9001 |
|---|---|
| Material | Q355B,Q690D |
| Power Source | Mechanical |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Orange/Black/others |
| Condition | 100% Brand-new |
|---|---|
| CertifiPCe | ISO9001 |
| Material | Q355B,Q690D |
| Color | Orange/Black/others |
| Power Source | Mechanical |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Materiał | Q355B |
| Certyfikat | ISO9001,ce |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
|---|---|
| Materiał | Q355B |
| Waga | 300 kg |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Certyfikat | ISO9001,ce |
| Color | Orange/Black/others |
|---|---|
| Weight | 250-14500kg |
| Power Source | Mechanical |
| Warranty | 1 Year |
| Condition | 100% Brand-new |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
|---|---|
| certyfikat | ISO9001,ce |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Waga | 220-650 kg |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
|---|---|
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Waga | 220-650 kg |
| Kolor | czerwony lub dostosowany |
|---|---|
| MOQ | 1 szt. |
| Uszczelka | Standardowe pakowanie |
| Nazwa produktu | Obrotowy chwytak |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Źródło prądu | Hydrauliczny/Mechaniczny |
|---|---|
| Jakość | Wysoka jakość |
| Materiał | Q355B, Q690D |
| Waga | 250-14500 kg |
| Gwarancja | 1 rok |