| Podanie | chwytanie drewna |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Rodzaj | Hydrauliczne obracanie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Chwytak ręczny |
|---|---|
| Rodzaj | Koparka mechaniczna |
| Materiały | Q355B |
| Podanie | Chwytanie kamieni, drewna, plonów |
| Usługa OEM | dostępny |
| Nazwa produktu | Chwytak ręczny |
|---|---|
| Rodzaj | Koparka mechaniczna |
| Materiały | Q355B |
| Podanie | Chwytanie kamieni, drewna, plonów |
| Usługa OEM | Dostępny |
| Nazwa produktu | Chwytak ręczny |
|---|---|
| Rodzaj | Koparka mechaniczna |
| Materiały | Q355B |
| Podanie | Chwytanie kamieni, drewna, plonów |
| Usługa OEM | Dostępny |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
|---|---|
| świadectwo | ISO9001,ce |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Waga | 220-650 kg |
| certyfikat | ISO9001,ce |
|---|---|
| Materiał | Q355B |
| Waga | 220-650 kg |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
| Gwarancja | 6 miesiąc |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Farmy, zakład produkcyjny, handel detaliczny, energia i górnictwo, roboty budowlane |
| Odpowiednia koparka (tona) | 7-70 |
| aplikacji | Koparka dołączona |
| Gwarancja | 6 miesiąc |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Farmy, zakład produkcyjny, handel detaliczny, energia i górnictwo, roboty budowlane |
| Odpowiednia koparka (tona) | 7-70 |
| Podanie | Koparka dołączona |
| Podanie | Dołączona koparka |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Wymagany klient |
| Materiał | Hardox400/450,Q345B+NM400 |
| Rodzaj | Obracanie |
| ZASTOSOWANIE | Podłączona koparka |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Materiał | Hardox400/450,Q345B+NM400 |
| Rodzaj | Obracanie |