| Rozmiar | Mały średni duży |
|---|---|
| Jakość | Wysoka jakość |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa | Chwyt za skórkę pomarańczową |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Rozmiar | Mały średni duży |
|---|---|
| Waga | 380-2250 kg |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa | Chwyt za skórkę pomarańczową |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Nazwa | Chwyt za skórkę pomarańczową |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rozmiar | Mały średni duży |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Kolor | Pomarańczowy |
| nazwa | Chwyt za skórkę pomarańczową |
| Waga | 380-2250 kg |
|---|---|
| Rozmiar | Mały średni duży |
| Trwałość | Wysoki |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
|---|---|
| Wielkość | Mały średni duży |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Trwałość | Wysoki |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
|---|---|
| Waga | 380-2250 kg |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rozmiar | Mały średni duży |
| Nazwa produktu | Chwytak do skórek pomarańczy |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Huitong |
| Rodzaj | Zastosowanie koparki |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu | Koparka do skórki pomarańczowej |
|---|---|
| Aplikacja | Przystawka do koparki |
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Pakiet | Pakiet standardowy |
| Stan | 100% nowy |
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
|---|---|
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Trwałość | Wysoki |
| Kolor | Zindywidualizowane |