| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | Łyżka do koparki |
|---|---|
| Rozmiar | Rozmiar OEM |
| Pojemność | 1-15 CBM |
| Czas dostawy | 8-35 dni |
| Logo | Logo klienta |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Żądanie klienta, niebieski / czarny / pomarańczowy / szary |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Koparka / Ładowarka |
| Materiał | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | dostępny |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Pochodzenie | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Kolor | żółty |
| Pakiet | Karton |
| Cechy | Wysoka wytrzymałość |
| Nazwa produktu | Rozpruwacz do pni koparki |
| Pochodzenie | Guangzhou, Chiny |
|---|---|
| Nazwa produktu | Rozpruwacz do pni koparki |
| Pakiet | Karton |
| MOQ | 1 sztukę |
| Kolor | żółty |
| Nazwa produktu | Rozpruwacz do pni koparki |
|---|---|
| Kolor | żółty |
| gwarancja | 1 rok |
| Pakiet | Karton |
| Zastosowanie | Koparka |
| Zastosowanie | Koparka |
|---|---|
| Kolor | żółty |
| Cechy | Wysoka wytrzymałość |
| MOQ | 1 sztukę |
| Nazwa produktu | Rozpruwacz do pni koparki |